Главная / Все статьи / Електромонтажні роботи

electric-lvivКожен може замінити лампочку в своєму будинку, нічого складного в цьому то і немає. Але, якщо будуть потрібні більш серйозні електричні роботи і досвід, і знання закінчилися якраз на заміні лампочки освітлення, то краще звернутися до професіоналів. Професійні електрики можуть зробити електромонтажні роботи львів або в будь-якому іншому регіоні, в залежності, де ви проживаєте. Завжди можна знайти фахівця, який швидко, і головне безпечно усуне несправності коли іскрить вимикач, не працюють розетки, вибиває автомат та інше.

Майте на увазі, що самостійна прокладка проводки під час ремонту в квартирі, установка додаткового електричного обладнання, без спеціальних знань і устаткування може загрожувати не тільки серйозної катастрофою для вашого будинку або квартири, а й завдати непоправної шкоди вашому здоров’я, або навіть життя. Тому на роботі фахівців по електриці краще не економити, тому що, ця економія може в майбутньому не тільки не окупитися, але і потягнути додаткові витрати на новий ремонт.

Етапи ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИХ робіт

Компанії, що мають гарну репутацію, після звернення до них, повинні пояснити з чого буде складатися роботи:

  • створення проекту;
  • його параметри;
  • твердження ціни і матеріалів.

Освічений фахівець, повинен працювати відповідно до «правил влаштування електроустановок», Державних будівельних норм (ДБН), Державних і галузевих стандартів та інших чинних нормативних документів.
Роботи такого плану зазвичай вишиковуються в два етапи. Перший етап — починається відразу після демонтажних робіт і перепланування якщо воно є. Відбувається розмітка проводки, шикуються шахти для кабелю і проводів, монтуються системи і розподільна шафа. У першому етапі проводять внутрішні роботи з електрикою. Другий етап укладає в себе підключення всіх розеток, вимикачів, ламп і приладів. Його можна назвати зовнішнім.

Довіртеся професіоналам і не буде потреби переживати за свою безпеку і якість виконаних робіт.